
Світлодіодна стрічка RISHANG 60-5050-24V-IP20 10.8W 2700K/6500K 5м (RD0060AC-B-MW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_408
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD0060AC-B Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Може змінювати колір в діапазоні 2700К - 6500К за допомогою контролера. Кратність різу: 10 сантиметрів. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0530 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0060AC-B-SWW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 85 Лм/Вт |
| Колір | CCT 2700-6500K |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.8 |
| Світловий потік | 920 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴







