
Контролер DEYA 12-48VDC, 15A*1CH, 0/1-10V (LV-L)
1 953,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2560
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер DEYA LV-L Контролер LED-освітлення з можливістю використання кнопкового затемнення. Має один вхідний керуючий канал, який приймає сигнал від 0 до 10 вольт (0/1-10V). Вихідний канал генерує постійний сигнал шириною імпульсів модуляції (PWM). Можливість вибору логарифмічної або лінійної кривої затемнення. Сумісний з активними або пасивними системами затемнення від 0/1 до 10 вольтів, що дозволяє розв'язувати проблеми сумісності систем затемнення між люмінесцентними лампами та LED-освітленням. Вибір частоти PWM між 500 Гц, 2 кГц, 8 кГц або 16 кГц. Захист від перегріву, захист від перевантаження, автоматичне відновлення. Технічні характеристики: Вхідна напруга: 12-48VDC; Вихідна напруга: 12-48VDC; Вихідний струм: 15A@12/24V; 10A@36/48V; Вихідна потужність: 180W/360W/360W/480W (12V/24V/36V/48V); Тип виходу: постійна напруга; Вхідний сигнал: 0/1-10V + Push Dim; Частота ШІМ: 500Hz, 2KHz, 8KHz, 16KHz; Діапазон затемнення: 0-100%; Робоча температура: -30~+55ºС; Розмір: 178x150x38 міліметрів; Cтупінь пило/вологозахисту: IP20; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2445 |
| Виробник | DEYA |
| Вихідна напруга | 12V, 24V, 48V |
| Вихідних каналів | 1 шт |
| Застосування | Димер |
| Керування | 0/1-10V, PWM (ШИМ) |
| Комплектація | Контролер |
| Макс струм на канал | 15 А |
| Назва | Контролер DEYA 12-48VDC, 15A*1CH, 0/1-10V (LV-L) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 953,60 ₴



