
Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC, 1CH*2A (S1-L)
2 486,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2557
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер DEYA RF+Push AC Triac S1-L RF + 0/1-10V Push AC фазовий димер, 1 канал виходу. Вихідний сигнал 1 каналу 0/1-10V. Вибір типу управління 0-10 або 1-10 здійснюється DIР-перемикачем. Димер використовується для затемнення та ввімкнення одноколірних світлодіодних ламп, традиційних ламп розжарювання та галогенових світильників. Сумісність з бездротовим пультом дистанційного керування RF 2.4G для однозонного або багатозонного затемнення. Сумісність з активним або пасивним 0/1-10V затемнювачем. 256 рівнів плавного затемнення від 0 до 100% без мерехтіння. Підключення зовнішнього натискного перемикача для увімкнення/вимкнення та затемнення від 0 до 100%. Вибір між затемненням на спаді або на відбої фази за допомогою перемикача DIP. Налаштування мінімальної яскравості за допомогою кнопки. Вибір часу розгортання світла при увімкненні/вимкненні 3 с. Захист від перегріву, захист від перевантаження, автоматичне відновлення. Технічні характеристики: Вхідна напруга: 100-240VAC; Вихідна напруга: 100-240VAC; Вихідний струм: 2A максимум; Вхідний сигнал: RF + 0/1-10V + AC Push; Дистанція бездротового керування: 30 метрів(без перешкод); Рівень затемнення: 256 рівнів; Діапазон затемнення: від 0 до 100%; Робоча температура: -30~+55ºС; Розмір: 175x45x27 міліметрів; Cтупінь пило/вологозахисту: IP20; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2442 |
| Виробник | DEYA |
| Вихідна напруга | 220V |
| Вихідних каналів | 1 шт |
| Застосування | Димер |
| Керування | 0/1-10V, PUSH, RF (радіо), Triac |
| Комплектація | Контролер |
| Макс струм на канал | 2 А |
| Назва | Димер DEYA RF+Push AC Triac 100-240VAC, 1CH*2A (S1-L) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 486,40 ₴



