
Гнучкий неон COLORS 24V IP67 7.2W 485Lm 4400K 5м (NMT1010-NW)
577,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2572
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS NMT1010-NW Цей гнучкий неоновий світлодіодний продукт є надійним та ефективним рішенням для створення декоративного освітлення в різних середовищах, як внутрішніх, так і зовнішніх. Він забезпечує якість і довгий термін служби, а також високу стійкість до різних умов експлуатації. Силіконова екструзія цього продукту сертифікована за стандартами UL, CE та ROHS, що підтверджує високу якість та безпеку використання. Має нейтральне світло з температурою 4400K , що створює приємну атмосферу в приміщенні. Продукт перевірено за стандартами LM80, що гарантує довгий термін служби та стабільну якість освітлення. Забезпечує рівномірне та м'яке освітлення без видимих тіней, що робить його ідеальним для декоративного освітлення. Є стійким до сольових розчинів та ультрафіолету. Робоча температура: -25 ~ 55 Температура зберігання: 0 ~ 60 . Індекс передачі кольору: RA> 90. Кратність різу: 5.95 міліметри. Для внутрішнього використання, цей неоновий світлодіодний продукт має термін служби не менше 60 000 годин, згідно з якісними стандартами. Для зовнішнього використання, надається 3-річна гарантія з терміном служби не менше 36 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | фронтальний |
| Висота | 10 |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 6 мм |
| Ширина | 10 |
| Яскравість | 485 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577,20 ₴






