
Гнучкий неон COLORS 24V IP67 12W 165Lm RGB-3000K 5м (AFT1312-RGBWW)
976,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2884
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS AFT1312 RGBWW Багатофункціональна модель RGB+тепле біле світло (CCT), що забезпечує яскравість кольорового підсвічування та комфорт теплого відтінку. Ідеально підходить для архітектурної та декоративної підсвітки: фасадів, вітрин, закритих балконів, ландшафту; внутрішнього дизайну: шафи, підсвічування поліцейських або меблів; комерційні рішення: готелі, ресторани, шоуруми. Має силіконове покриття, що забезпечує рівномірне світло без видимих точок світлових джерел. Характеристики: Потужність:12 Вт/метр; Напруга: 24 В; Кількість світлодіодів: 360 LED/метр; Світловий потік: 165 лм/метр; Сполучення: RGB-WW (3000K)- змішане тепле біле та кольорове світло; Кратність різу: 83.3 міліметра; Мінімальний радіус вигіну: ≥ 60 міліметрів; Ступінь захисту: IP67; Робоча температура: від -40 °C до +50 °C; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Висота | 13 мм |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | фронтальний |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Колір корпусу | RGB + 3000K |
| Кратність різу | 83.3 мм |
| Яскравість | 165 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976,80 ₴




