
Гнучкий неон COLORS 24V IP67 10W 909Lm 3000K 5м (AFT1312-WW)
888 ₴
- В наявності
- Код: 10_2932
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS AFT1312-WW Світлодіодний гнучкий неон професійного рівня для зовнішнього застосування. Оснащений спеціалізованими LED для вуличного освітлення з підвищеною надійністю. Завдяки новій антинатяжній конструкції та силіконовій екструзії витримує внутрішні та зовнішні механічні навантаження. Подвійна провідна структура гарантує безперебійну роботу навіть при частковому пошкодженні сегментів. Оптимальний для підсвітки фасадів, архітектурних елементів і створення світлових ефектів. Характеристики: Напруга: 24V; Потужність: 10 Вт/метр; Температура світла: 2920-3170K; Світловий потік: 909 Лм/метр; Індекс передачі кольору: RA> 90; Кількість світлодіодів: 320 LED/метр; Крок різання: 50 міліметр; Мінімальний радіус вигину: ≥60 міліметр; Ступінь захисту: IP67; Робоча температура: -40~60°C; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Висота | 12 мм |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | фронтальний |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Кратність різу | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 888 ₴





