
Гнучкий неон COLORS 24V IP67 10W 750Lm 3000K 5м (NNT0711-WW)
577,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2882
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS NNT0711-WW Світлодіодна стрічка типу «гнучкий неон» із м’яким теплим білим світлом (3000K) створює рівномірну світлову лінію без точок. Завдяки високому ступеню захисту IP67 придатна для зовнішнього та вологого середовища. Гнучка силіконова оболонка дозволяє вільно формувати лінії та контури. Підходить для декоративного й архітектурного підсвічування фасадів, вітрин, інтер’єрних елементів, комерційних зон. Ідеальне рішення для створення м’якого, суцільного світлового контуру. Характеристики: Напруга: 24V DC; Потужність: 10 Вт/метр; Світловий потік: 750 Лм/метр; Колірна температура: 3000K; Ступінь захисту: IP67; Мінімальний радіус вигину: ≥60 міліметрів; Робоча температура: :-30~55 ; Температура зберігання: 0 ~60 ; Кратність різу: 25 міліметрів; Монтаж: із застосуванням монтажних профілів, кліпс або клею; 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | фронтальний |
| Висота | 7 |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 25 мм |
| Ширина | 11 |
| Яскравість | 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577,20 ₴




