
Гнучкий неон COLORS 24V-IP67 10W 669Lm 4000K 5м (AFS1217-NW)
710,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2835
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS AFS1217-NW Гнучкий неон COLORS – це ефективне та довговічне рішення для декоративного освітлення, що поєднує в собі яскраве світіння, гнучку конструкцію та високий ступінь захисту від зовнішніх впливів. Цей неон ідеально підходить для використання як у внутрішніх, так і у зовнішніх умовах, забезпечуючи яскраве, рівномірне світіння та довгий термін служби. Архітектурне, рекламне та декоративне освітлення фасадів, інтер’єрів, вітрин та торгових зон. Характеристики: Напруга живлення: 24 В; Потужність: 10 Вт/метр; Світловий потік: 669 Лм/метр; Кількість світлодіодів: 320 світлодіодів/метр; DMX-керування: Біле світло (NW) – чіп UCS512H4LB, 12 пікселів на метр; Колірна температура: 4000K; Ступінь захисту: IP67; Радіус вигину: ≥60 міліметрів; Температура експлуатації/зберігання: Ta: -40~60 / 0 ~ 60 ; Гарантія: 7 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | боковий |
| Висота | 17 |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 50 мм |
| Ширина | 12 |
| Яскравість | 669 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,40 ₴





