
Гнучкий неон COLORS 24V IP65 9,6W 280Lm 3000K 5м (NMS0612-WW)
532,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_1393
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS NMS0612-WW Це успішний неоновий світлодіодний продукт з високою якістю світлового випромінювання та тестовою сертифікацією LM80. Виготовлений із високопрозорого силіконового матеріалу, він має рівень захисту IP65, що забезпечує стійкість до впливу вологи та пилу. Зовнішній вигляд продукту відрізняється гнучкістю та простим, стильним виглядом силіконового матеріалу, що робить його вишуканим та унікальним. Може використовуватися для освітлення офісів, декоративного освітлення, мистецького освітлення та модельної контрастності. Цей продукт сертифікований за стандартами UL, CE, ROHS, UKCA, CB, і володіє відмінними характеристиками стійкості до розчинів солі, корозії кислот і лугів, вогнестійкості та захисту від ультрафіолету. Робоча температура: -20~55 . Температура зберігання: 0 ~60 . Кратність різу: 50 міліметрів. Ресурс роботи становить 36000 годин, з гарантією на 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір | Білий |
| Потужність | 9.6 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | боковий |
| Висота | 12 |
| Захист | IP55/65 (Герметична) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24 V |
| Ширина | 6 |
| Яскравість | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,80 ₴







