
Гнучкий неон COLORS 24V-IP65 8,8W 581Lm 5500K 5м (NJT1010-DW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2531
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS NJT1010-DW . Цей гнучкий неоновий світлодіодний продукт є надійним та ефективним рішенням для створення декоративного освітлення в різних середовищах, як внутрішніх, так і зовнішніх. Він забезпечує якість і довгий термін служби, а також високу стійкість до різних умов експлуатації. Силіконова екструзія цього продукту сертифікована за стандартами UL, CE та ROHS, що підтверджує високу якість та безпеку використання. Має холодне світло з температурою 5500K , що додає яскравості та чистоти в освітленні приміщень. Продукт перевірено за стандартами LM80, що гарантує довгий термін служби та стабільну якість освітлення. Забезпечує рівномірне та м'яке освітлення без видимих тіней, що робить його ідеальним для декоративного освітлення. Є стійким до сольових розчинів та ультрафіолету. Робоча температура: -25 ~ 55 / Температура зберігання: 0 ~ 60 . Індекс передачі кольору: RA> 80. Кратність різу: 50 міліметрів. Для внутрішнього використання, цей неоновий світлодіодний продукт має термін служби не менше 36 000 годин, згідно з якісними стандартами. Для зовнішнього використання, надається 2-річна гарантія з терміном служби не менше 24 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 8.8 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | фронтальний |
| Висота | 10 |
| Захист | IP65/67 (Гнучкий неон) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 50 мм |
| Ширина | 10 |
| Яскравість | 581 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴





