
Гнучкий неон COLORS 24V IP65 8,8W 340Lm 3700K 5м (NJS0612-NW)
355,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2502
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучкий неон COLORS NJS0612-NW . Цей гнучкий неоновий світлодіодний продукт є надійним та ефективним рішенням для створення декоративного освітлення в різних середовищах, як внутрішніх, так і зовнішніх. Він забезпечує якість і довгий термін служби, а також високу стійкість до різних умов експлуатації. Силіконова екструзія цього продукту сертифікована за стандартами UL, CE та ROHS, що підтверджує високу якість та безпеку використання. Має світло з температурою 3700K , що створює приємну атмосферу в приміщенні. Продукт перевірено за стандартами LM80, що гарантує довгий термін служби та стабільну якість освітлення. Забезпечує рівномірне та м'яке освітлення без видимих тіней, що робить його ідеальним для декоративного освітлення. Є стійким до сольових розчинів та ультрафіолету. Робоча температура: -20~55 . Температура зберігання: 0 ~60 . Індекс передачі кольору: RA>80. Кратність різу: 50 міліметрів. Для внутрішнього використання, цей неоновий світлодіодний продукт має термін служби не менше 36 000 годин, згідно з якісними стандартами. Для зовнішнього використання, надається 2-річна гарантія з терміном служби не менше 24 000 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 8.8 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | боковий |
| Висота | 12 |
| Захист | IP55/65 (Герметична) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 50 мм |
| Ширина | 6 |
| Яскравість | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355,20 ₴



