
Гнучкий неон COLORS 24V IP65 7,2W 240Lm 2300K 5м (NMS0410-LW)
532,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_2859
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка COLORS NMS0410-LW Світлодіодна стрічка преміумкласу з високою щільністю світлодіодів — 168 LED/метр, забезпечує рівномірне, м’яке світіння без тіней. Завдяки використанню інноваційного силіконового корпусу та технології екструзії, продукт має ступінь захисту IP65 та вирізняється довговічністю, гнучкістю і стильним зовнішнім виглядом. Ідеально підходить для внутрішнього освітлення, підсвітки вивісок та напівзовнішнього застосування. Джерело світла з високою світловіддачею, підтверджено тестами LM80. Матеріал корпусу — екологічний силікон з високою світлопроникністю. Оптична конструкція — рівномірне освітлення без тіней. Зовнішній вигляд — гнучкий, сучасний, компактний дизайн. Стійкість до солей, кислот, лугів, корозійних газів та ультрафіолету. Ідеально підходить для: внутрішнього освітлення, рекламних вивісок, світлових елементів декору. Характеристики: Кількість світлодіодів: 168 LED/метр; Типова потужність: 7.2 Вт/метр; Світловий потік: 240 лм/метр при 2300K; Мінімальний радіус вигину: ≥30 міліметрів; Ступінь захисту: IP65; Кратність різу: 41,66 міліметри; Робоча температура: від -25°C до +55°C; Температура зберігання: від 0°C до +60°C; Сертифікації: UKCA, CE, UL, ROHS, REACH, CB; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 7.2 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вігін | боковий |
| Висота | 10 |
| Захист | IP55/65 (Герметична) |
| Котушка | 5 м |
| Кратність різу | 41.7 мм |
| Ширина | 4 |
| Яскравість | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,80 ₴










