
Блок живлення Mean Well на DIN-рейку 54W DC12V (HDR-60-12)
1 065,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_729
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вихідна потужність (ном): 54 Вт; Вихід: 12 В; Напруга 1 каналу: 10.8 ... 13.8 В; Вихідний струм 1 каналу: 0 ... 4.5 А; Тип стабілізації: напруга; Вхід: 110 / 220В авто; Конструктивне виконання: на DIN рейку; Можливості: захист по II класу; Типи захисту: КЗ, перевантаження, перенапруження; Кількість виходів: 1; Тип управління виходом: потенціометр внутрішній; Виконання: IP20; Вхідна напруга AC: 85 ... 264 В; Вхідна напруга DC: 120 ... 370 В; Напруга ізоляції вхід-вихід: 3 кВ; Застосування: промавтоматика; ККД: 88%; Шум: 120 мВ; Робоча температура: -30 ... + 70 ° С; Температура зберігання: -40 ... + 85 ° С; Вага: 0.190 кг; Розмір: 52.5х90.0х54.5 мм; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 54.5 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 54.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065,60 ₴

