
Блок живлення Mean Well на DIN-рейку 480W DC24V 20A (XDR-480E-24)
4 884 ₴
- В наявності
- Код: 10_2924
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well на DIN-рейку XDR-480E-24 Блок живлення Mean Well XDR-480E-24 призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних або промислових пристроїв. Він не лише забезпечує стабільну напругу живлення, а й сприяє збільшенню ресурсу підключених приладів, завдяки високій ефективності та захистам. Це надійне рішення з можливістю монтажу на DIN-рейку, що ідеально підходить для систем автоматизації, освітлення або промислового обладнання. Характеристики: Вихідна потужність: 480 Вт; Вихідна напруга: 24 В; Максимальний вихідний струм: 20 А; Тип стабілізації: стабілізована напруга постійного струму (CV); Вхідна напруга: 85~264 В AC; Ефективність: до 96%; Конструктивне виконання: на DIN-рейку TS-35/7.5 або 15; Кількість виходів: 1; Захисти: коротке замикання / перевантаження / перенапруга / перегрів; Робочий діапазон температур: від -40°C до +70°C; Виконання: IP20; Вага: 0.89 кілограма; Розмір: 125 × 48 × 125.2 міліметрів; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125.2 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 480.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 884 ₴


