
Блок живлення Mean Well на DIN-рейку 36W 48V IP20 (HDR-30-48)
710,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_2289
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вихідна потужність (ном): 36 Вт; Вихід: 48 В; Напруга 1 каналу: 21.6 ... 29 В; Вихідний струм 1 каналу: 0 ... 0.75 А; Тип стабілізації: напруга; Вхід: 110 / 220В авто; Конструктивне виконання: на DIN рейку; Можливості: захист по II класу; Типи захисту: КЗ, перевантаження, перенапруження; Кількість виходів: 1; Тип управління виходом: потенціометр внутрішній; Виконання: IP20; Вхідна напруга AC: 85-264 В; Вхідна напруга DC: 120-370 В; Напруга ізоляції вхід-вихід: 3 кВ; Застосування: промавтоматика; ККД: 90%; Шум: 150 мВ; Робоча температура: -30 ... + 70 ° С; Температура зберігання: -40 ... + 85 ° С; Вага: 0.120 кг; Розмір: 35.0х90.0х54.5 мм; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 54.5 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 36.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,40 ₴

