
Блок живлення Mean Well на DIN-рейку 150W DC24V (XDR-150E-24)
1 154,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_3039
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well XDR-150E-24 Ультратонкий промисловий AC/DC перетворювач потужністю 150W для монтажу на DIN-рейку. Завдяки ширині корпусу лише 30 міліметрів він оптимізує простір у шафах керування та ідеально підходить для промислових систем автоматизації, системи керування, обладнання для виробництва напівпровідників заводська автоматизація, електромеханічні пристрої, зарядні пристрої для акумуляторів. XDR-150E-24 — компактне, енергоефективне та надійне рішення для професійних промислових систем. Основні характеристики: Вихідна напруга: 24V DC; Вихідний струм: 5.2A/6.5A (115VAC/230VAC); Потужність: 124.8W/156W (115VAC/230VAC); Вхідна напруга: 85–264VAC; ККД: до 91%; Споживання без навантаження: 0.6W-1W; Ширина корпусу: 30 міліметрів Робоча температура: від -40 до +70°C (при >+50°C необхідне зниження навантаження); Висота експлуатації: до 5000 метрів; Монтаж: DIN-рейка TS-35/7.5 або 15; Захист: Коротке замикання, перевантаження, перенапруга, перегрів; Вбудоване обмеження постійного струму; Категорія перенапруги OVC III; Вбудований релейний контакт DC OK; Особливості: Без вентиляторне охолодження (вільна конвекція); Вузький корпус для економії місця; Низьке енергоспоживання в режимі очікування; Глобальні сертифікати безпеки (ITE 62368-1, Industrial 61558-1/-2-16, 61010); Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125.2 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 150.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | DIN-рейка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 154,40 ₴

