
Блок живлення Mean Well 8.16W DC24V IP42 (APV-8-24)
288,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2590
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well APV-8-24 призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження. Діапазон вхідної напруги: від 90 до 264 В змінного струму або від 127 до 370 В постійного струму; ККД: 81%; Номінальна потужність: 8.16 Вт; Вихідна напруга: 24 В DC; Вихідний струм: 0.34А; Cтупінь пило/вологозахисту: IP42; Захисту від: короткого замикання, перевантаження і перенапруги; Температурний діапазон: -30 ~ + 70 ° С; Розміри: 60х30х23.5 міліметру; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23.5 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP42 |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 8.1 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288,60 ₴

