
Блок живлення Mean Well 79.2W DC24V (SLD-80-24)
1 420,80 ₴
- В наявності
- Код: 10_999
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження. Діапазон вхідної напруги: від 110 до 305 В змінного струму або від 155 до 431 В постійного струму ККД: 91,5%; Номінальна потужність: 79.2 Вт; Вихідна напруга: 24 В DC; Вихідний струм: 3.3 А; Захисту від: короткого замикання, перевантаження і перенапруги; Температурний діапазон: -20 ~ + 90 ° С; Габарити: 320х30х16,8мм. Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 110 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16.8 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 79.2 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | slim |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420,80 ₴

