
Блок живлення Mean Well 76.8W DC48V IP20 (LRS-75-48)
710,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_733
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування : світлодіодні стрічки і модулі 48В; світлодіодні табло 48В світлодіодні лінійки 48В; світлодіодні світильники 48В; будь-які прилади і рекламні конструкції з харчуванням 48В постійного струму. Гарантія - 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 мес. |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 76.8 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | в кожусі |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,40 ₴

