
Блок живлення Mean Well 72W DC12V IP20 (LRS-75-12)
621,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_392
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування : світлодіодні стрічки і модулі 12В; світлодіодні табло 12В: світлодіодні лінійки 12В; світлодіодні світильники 12В; будь-які прилади і рекламні конструкції з харчуванням 12В постійного струму. Функції і властивості : постійна напруга на виході; виконання корпусу: в кожусі, ступінь захисту: IP20; вхідна напруга: 85 - 264 VAC; низьке споживання без навантаження: захист: від короткого замикання, від перевантаження, від перенапруги; від перегріву; великий діапазон робочої температури - від -30 до +70 градусів; безвентиляторна конструкція, охолодження за допомогою природної конвекції повітря; LED-індикатор живлення; висока стійкість до вібрацій - до 5G; протестований при повній 100% навантаженні; низька вартість, висока надійність; Гарантія - 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 85 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 72.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | в кожусі |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,60 ₴

