
Блок живлення Mean Well 600W DC48V IP20 (LRS-600-48)
3 108 ₴
- В наявності
- Код: 10_2965
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well LRS-600-48 Застосування : Світлодіодні стрічки і модулі 48В; Світлодіодні табло 48В; Світлодіодні лінійки 48В; Світлодіодні світильники 48В; Будь-які прилади і рекламні конструкції з харчуванням 48В постійного струму. Функції і властивості : Постійна напруга на виході; Виконання корпусу: в кожусі, ступінь захисту: IP20; Примусове охолодження вбудованим вентилятором; Вбудоване управління вентилятором; Вхідна напруга: 90 ~ 132 VAC / 180 ~ 264 VDC (за допомогою перемикача); 255 ~ 370VDC (змінного струму); Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від перенапруги; від перегріву; Великий діапазон робочої температури - від -20 до +70 градусів; Протестований при повній 100% навантаженні; Висока ефективність, довговічність і висока надійність; Гарантія - 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | активне |
| Потужність | 600.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | в кожусі |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 108 ₴

