
Блок живлення Mean Well 36W DC12V IP42 (APV-35-12)
621,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_728
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діапазон вхідних напруг: 90 ~ 264 В AC / 127 ~ 370 В DC; ККД: 83%; Номінальна потужність: 36 Вт; Вихідна напруга: 12 В DC; Вихідний струм: 0 ~ 3 А; Cтепень пило- та вологозахисту: IP42; Захисту від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги; Клас захисту від ураження електричним струмом - Class II; Охолодження: вільна конвекція; Температурний діапазон: -30 ~ + 70 ° С; Розміри: 84х57х29,5 мм; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29.5 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Захист | IP42 |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 36.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,60 ₴

