
Блок живлення Mean Well 300W DC 24V IP67 (ELG-300-24A)
4 662 ₴
- В наявності
- Код: 10_2439
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження. Діапазон вхідних напруг: 100~305 В AC/142~431 В DC; Номінальна потужність: 300 Вт; Вихідний струм: 10.63~ 12.5A; Металевий корпус; Ступінь вологозахисту: IP67. Захисту від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги; Охолодження: вільна конвекція; Температурний діапазон: -40 ~ + 85° С; Функції захисту: OVP / SCP / OCP / OTP; Розміри: 246х77х39.5 мм; Час життя: 50.000 годин; Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP67/IP68 (Повний вологозахист) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 300.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 662 ₴


