
Блок живлення Mean Well 192W DC12V IP67 (XLG-200-12-A)
1 776 ₴
- В наявності
- Код: 10_926
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функції : Широкий діапазон вхідного сигналу 100-305 AC (клас I) Повна вихідна потужність при роботі в режимі постійної потужності 70-100% Металевий корпус з 6 кВ / 4 кВ (10 кВ / 6 кВ додатково) Функція димерування 3 в 1 (затемнення і дизайн ізоляції) Версія для Індії (EESL) із захистом від перенапруги на вході може витримати напругу 440 В змінного струму протягом 48 годин Функції захисту: OVP / SCP / OCP / OTP Час життя> 50.000 годин. і 5 років гарантії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35.5 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP67/IP68 (Повний вологозахист) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 192.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴

