
Блок живлення Mean Well 153.6W DC48V IP67 (LPV-150-48)
1 687,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_739
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє домогтися максимальної ефективності та продуктивності роботи всієї системи. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження. Діапазон вхідної напруги: 180 ~ 305 В AC ККД: 90%; Номінальна потужність: 153,6 Вт; Вихідна напруга: 48 В DC; Вихідний струм: 0 ~ 3,2 А; Cтепень пило- та вологозахисту: IP67; Стійкість до стрибків напруги 300 В AC протягом 5 с; Захисту від: короткого замикання, перевантаження і перенапруги; Температурний діапазон: -25 ~ + 65 ° С; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 180 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37.5 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Захист | IP67/IP68 (Повний вологозахист) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 153.6 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687,20 ₴

