
Блок живлення Mean Well 100.8W DC48V IP67 (LPV-100-48)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 10_738
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діапазон вхідних напруг: 90 ~ 264 В AC / 127 ~ 370 В DC; ККД: 89%; Номінальна потужність: 100,8 Вт; Вихідна напруга: 48 В DC; Вихідний струм: 0 ~ 2,1 А; Cтепень пило- та вологозахисту: IP67; Стійкість до стрибків напруги 300 В AC протягом 5 с; Захисту від: короткого замикання, перевантаження і перенапруги; Охолодження: вільна конвекція; Температурний діапазон: -25 ~ + 70 ° С; Розміри: 190х52х37 мм; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 мес. |
| Захист | IP67/IP68 (Повний вологозахист) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 100.8 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

