
Блок живлення Mean Well 100.8W DC24V IP67 (LPV-100-24)
1 110 ₴
- В наявності
- Код: 10_571
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення Mean Well призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Крім подачі необхідної напруги він також служить для стабілізації напруги, що важливо для збільшення терміну експлуатації світлодіодних пристроїв. Це дозволяє досягти максимальної ефективності та продуктивності роботи у всій системі. Джерело живлення має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання і захист від перевантаження. Діапазон вхідних напруг: 90 ~ 264 В AC / 127 ~ 370 В DC; ККД: 88%; Номінальна потужність: 100,8 Вт; Вихідна напруга: 24 В DC; Вихідний струм: 0 ~ 4,2 А; Cтепень пило- та вологозахисту: IP67; Стійкість до стрибків напруги 300 В AC протягом 5 с; Захист від: короткого замикання, перевантаження і перенапруги; Охолодження: вільна конвекція; Температурний діапазон: -25 ~ + 70 ° С; Розміри: 190х52х37 мм; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP67/IP68 (Повний вологозахист) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 100.8 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | накладний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 110 ₴

