
Блок живлення DEYA Slim 150W DC24V (DHS-150-24)
1 065,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2344
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення DEYA Slim DHS-150-24 Тонкий корпус, що дозволяє легко встановлювати у вузькі простори та обмежені місця. Ідеально підходять для використання у світлових коробах, вітринах та інших застосуваннях, де важлива економія простору; Затемнення без мерехтіння: відсоток мерехтіння Вхідна напруга: 220В +-15% змінного струму; Номінальна потужність: 150 Вт; Вихідна напруга: 24 В DC; Вихідний струм: 6.25A; Габарити: 240х46х30 міліметрів; Захист: перевантаження, коротке замикання; Сертифікати: CE EMC, CE LVD; Гарантія: 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DHS |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 150.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Алюміній |
| Тип монтажа | slim |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 065,60 ₴










