
Блок живлення COLORS 150W DC48V (BN-V48-150P)
1 687,20 ₴
- В наявності
- Код: 10_2513
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення COLORS BN-V48-150P. Призначений для підключення світлодіодної стрічки та інших світлодіодних приладів. Діапазон вхідної напруги: від 220 до 240 В. ККД: 90%. Номінальна потужність: 150 Вт. Вихідна напруга: 48 В DC. Вихідний струм: 3.125А. Захист від короткого замикання, перевантаження і перенапруги. Розмір: 350 × 30 × 18 міліметри. Гарантія: 5 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 150.0 |
| Тип корпусу | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 687,20 ₴

