
Блок живлення COLORS 100W DC24V (BN-V24-100P-V1)
1 509,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2175
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вхід 220-240 У змінному струмі, вихід постійної напруги 24 В постійному струмі. Блок живлення II класу без стробоскопа. Побудована схема активної корекції коефіцієнта потужності, високого коефіцієнта потужності, низького коефіцієнта нелінійних спотворень. Швидкий запуск, час живлення становить менше 0,5 секунди. Невеликий розмір, висока ефективність, висока надійність та тривалий термін служби. -20 - + 50 нормальна робота, 100% випробування на зношування при повному навантаженні. Захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перевантаження, перевантаження, захист за напругою. Сертифікація CE, CB. 5 років гарантії. Габарити: 365х30х18 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COLORS |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | IP20/IP33 (Негерметичні) |
| Охолодження | пасивне |
| Потужність | 100.0 |
| Стабілізація | CV - по напрузі |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип монтажа | slim |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 509,60 ₴


