
LED стрічка RISHANG COB-24V-IP20 16W RGB 5м (RM0016SP-HHA)
399,60 ₴
- В наявності
- Код: 10_2761
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RM0016SP-HHA Сучасне рішення для створення яскравого, рівномірного багатоколірного освітлення завдяки технології COB. Стрічка забезпечує високу якість світла без видимих точок світлодіодів, що робить її ідеальним вибором для декоративного освітлення інтер'єрів. Сумісність із RGB-контролерами для створення динамічних ефектів. Застосування: Закарнизна декоративна підсвітка, підсвітка стель, підсвітка натяжних та підвісних стель, підсвітка спальних кімнат, підсвітка робочої зони кухні Декоративне освітлення вітрин, виставкових стендів та рекламних конструкцій. Створення атмосферного освітлення у житлових та комерційних приміщеннях. Інтер'єрне підсвічування для зонування простору. Характеристики: Колір свічення: RGB; Напруга живлення: 24В; Потужність:16 Вт/метр; Світловий потік: 584 Лм/метр (в режимі R+G+B); Енергоефективність: 36 Лм/Вт; Кількість світлодіодів: COB (756 штук/метр); Кратність різу: 50 міліметрів; Ширина плати: 10 міліметрів; Товщина мідних доріжок: 2 унції; Мінімальний радіус згину: 50 міліметрів; Якісний двосторонній PFC термостійкий 3M скотч; Ступінь вологозахисту: IP20; Робоча температура: -25 ~ 60 ° C ; Температура зберігання: 75 ° C (max); Термін служби: понад 36000 годин; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2599 |
| Артикул для відображення на сайті | RM0016SP-HHA |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 36 Лм/Вт |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 16.0 |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,60 ₴




