
LED стрічка RISHANG COB-24V-IP20 12W 1020Lm 4000K 5м (RM0802EC-A-NW)
213,12 ₴
- В наявності
- Код: 10_2246
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка RISHANG Premium-серії на COB-світлодіодах RM0802EC-A-NW Професійна світлодіодна стрічка COB RISHANG серії Standart має суцільне світіння без засвітів і точок, тому можна використовувати навіть без розсіювача. Модель застосовується в якості декоративного або основного джерела світла. Індекс перенесення кольорів: RA>90. Термін служби: понад 36000 годин. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2139 |
| Артикул для відображення на сайті | RM0802EC-A-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 85 Лм/Вт |
| Кратність різу | 31 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.0 |
| Світловий потік | 1020 |
| Світлодіодів | 512 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,12 ₴



