
LED стрічка RISHANG COB-24V-IP20 10W 900Lm 4000K 50м (RM0801EC-A-NW_50)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_3006
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка RISHANG Premium-серії на COB-світлодіодах RM0801EC-A-NW_50 Професійна COB світлодіодна стрічка RISHANG створює рівномірне лінійне світло без видимих точок. Завдяки високій щільності діодів та високому індексу передачі кольору стрічка ідеально підходить для декоративного підсвічування інтер'єрів. Підходить для внутрішнього декоративного освітлення: • підсвічування ніш та полиць; • контурне підсвічування; • освітлення вітрин, меблів, торгових площ; • дизайн клубів, магазинів. Характеристики: Напруга живлення: 24 VDC; Споживана потужність: 10 W на метр; Світловий потік: 900 Lm на метр; Ефективність: 90 Lm/W; Колірна температура: 4000 K; Тип: COB, 320 діодів на метр; Ступінь захисту: IP20; Робоча температура: -25~+60°C; Сертифікація UL, CE, RoHS; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2887 |
| Артикул для відображення на сайті | RM0801EC-A-NW_50 |
| Довжина катушки | 50 м |
| Ефективність | 90 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 900 |
| Світлодіодів | 320 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴



