
LED стрічка RISHANG COB-24V-IP20 10W 800Lm 2700K 5м (RM0801EC-A-SW)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2415
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка RISHANG Standart-серії на COB-світлодіодах RM0801EC-A-SW Професійна світлодіодна стрічка COB RISHANG серії Standart має суцільне світіння без засвітів і точок, тому можна використовувати навіть без розсіювача. Модель застосовується в якості декоративного або основного джерела світла. Індекс перенесення кольорів: RA>90. Термін служби: понад 36000 годин. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2294 |
| Артикул для відображення на сайті | RM0801EC-A-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 80 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 800 |
| Світлодіодів | 320 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴



