
LED стрічка RISHANG COB-24V-IP20 10W 1000Lm 3000K 5м (RM0829EC-WW)
159,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2957
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка RISHANG на COB-світлодіодах RM0829EC-WW Висококласна світлодіодна стрічка RISHANG з COB-технологією, що забезпечує абсолютну однорідність світла без яскравих точок. Ідеально підходить для декоративного і функціонального підсвічування: інтер’єри, меблі, ніші, стелі, архітектурні акценти. Струм живлення 24V робить стрічку безпечною та енергоефективною для довготривалого використання. Характеристики: Тип світлодіодів: COB; Кількість світлодіодів: 600 шт./метр; Напруга: 24V; Потужність: 10 Вт/метр; Світловий потік: 1000 лм/метр; Колірна температура: 3000K; Індекс передачі кольору: CRI ≥ 90; Ступінь захисту: IP20; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2826 |
| Артикул для відображення на сайті | RM0829EC-A-L-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 10 Лм/Вт |
| Кратність різу | 10 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 10.0 |
| Світловий потік | 1000 |
| Світлодіодів | 600 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159,84 ₴


