
LED стрічка RISHANG 64-2835-24V-IP20 6W 930Lm 6000K 5м (RD0064TC-A-W)
150,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_605
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD0064TC-A-W Застосовується в основному для підсвічування в інтер'єрі- закарнизне підсвічування, підсвічування ніш, натяжних стель, підсвічування полиць. Індекс передачі кольору: RA>90. Напруга живлення: 24В. Має високу енергоефективність: 155 Лм / Вт. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0691 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0064TC-A-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 155 Лм/Вт |
| Кратність різу | 125 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.0 |
| Світловий потік | 930 |
| Світлодіодів | 64 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150,96 ₴



