
LED стрічка RISHANG 60-5050-24V-IP33 12.9W RGB 5м (RD0060AP)
248,64 ₴
- В наявності
- Код: 10_334
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD0060AP RGB Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0520 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0060AP RGB |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.9 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,64 ₴







