
LED стрічка RISHANG 60-5050-24V-IP20 12.9/4.7W RGB+4000K 5м (RD0260AC-A)
444 ₴
- В наявності
- Код: 10_655
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD0260AC-A RGB-NW В одному світлодіоді SMD5050 4 кольори: червоний, зелений, синій і теплий білий. За допомогою спеціального контролера RGBW дозволяє отримати будь-який колір, в тому числі і нейтральний білий 4000К з хорошим індексом передачі кольору, чого не дозволяє зробити звичайна RGB-стрічка. Дана модель випускається тільки з напругою живлення 24В. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0943 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0260AC-A RGB-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB + 4000 К |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 17.0 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444 ₴







