
LED стрічка RISHANG 60-5050-12V-IP33 12.9W RGB 5м (RD0060AQ)
248,64 ₴
- В наявності
- Код: 10_634
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна RGB світлодіодна стрічка Rishang RD0060AQ RGB Підключається за допомогою контролера. Застосовується в підсвічуванні барів, кафе, дискотек, телевізійних шоу. У порівнянні з дешевими аналогами має менше загасання і більш насичені кольори. У комплекті йде коннектор для зручності монтажу. Дана модель є покращеною версією популярної стрічки R0060AQ. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0575 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0060AQ RGB |
| Довжина катушки | 5 м |
| Колір | RGB |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.9 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 248,64 ₴










