
LED стрічка RISHANG 60-2835-24V-IP20 5,5W 454Lm 2700K 5м (RN0860TC-B-SW)
97,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2730
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RN0860TC-B-SW Застосовується для підсвітки в інтер’єрах – за карнизна декоративна підсвітка, підсвітка ніш, підсвітка полиць, підсвітка спальних кімнат, підсвітка робочої зони кухні. У стрічці використовується якісний двосторонній скотч 3M. Кратність різу: 5 сантиметрів. Колір: теплий білий 2700К. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2554 |
| Артикул для відображення на сайті | RN0860TC-B-SW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 83 Лм/Вт |
| Кратність різу | 100 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.5 |
| Світловий потік | 454 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,68 ₴






