
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP65 6.36W 339Lm 4000K 5м (RD6060TA-B-NW)
99,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_680
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD6060TA-B-NW Підходить для підсвічування фасадів будівель, АЗС, приватних будинків, рекламних конструкцій. Температура кольору стрічки 4000К, але з урахуванням зміни температури силіконовим покриттям, на виході стрічка дає колір, близький до нейтрального білому 4200К. Має ступінь вологозахисту: IP65 (захист від короткочасного потрапляння води). 2 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0693 |
| Артикул для відображення на сайті | RD6060TA-B-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 53 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.4 |
| Світловий потік | 339 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,90 ₴

