
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP65 3D 6W 485Lm 4000K 5м (RNPW60TA-B-NW)
213,12 ₴
- В наявності
- Код: 10_943
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RNPW60TA-B-NW Послідовне підключення не більше 2х метрів. Має ступінь вологозахисту - IP65 (захист від короткочасного потрапляння води). Може гнутися в двох площинах. Застосовується в випадку, коли потрібно викласти круглі або вигнуті лінії, що світяться. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0701 |
| Артикул для відображення на сайті | RNPW60TA-B-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 75 Лм/Вт |
| Кратність різу | 55.5 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 6.0 |
| Світловий потік | 485 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,12 ₴


