
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP20 6W 550Lm 4000K 50м (RD0860TA-B-NW_50)
133,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_1877
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang Premium-серії RD0860TA-B-NW_50m Застосовується в основному для підсвічування в інтер'єрі - закарнизне підсвічування, підсвічування ніш, натяжних стель, підсвічування полиць. Не підходить для основного освітлення. У стрічці використовується якісний двосторонній скотч 3M. Покращений варіант стрічки R0860TA-C. Колір: нейтральний білий 4000К. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1666 |
| Артикул для відображення на сайті | RD0860TA-B-NW_50m |
| Довжина катушки | 50 м |
| Ефективність | 92 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.8 |
| Світловий потік | 550 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,20 ₴







