
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP20 5,5W 490Lm 6000K 5м (RN0860TA-B-W)
97,68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_302
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка Rishang RN-серії RN0860TA-B-W Ідеально підходить для підсвічування торгового обладнання, рекламних конструкцій, виставкових стендів всередині приміщень. Можна так само використовувати для підсвічування натяжних стель та закарнизного підсвічування. Але потрібно уважно поставитися до вибору кольору. Так як холодний колір не завжди комфортний для житлових приміщень, але іноді дизайн вимагає особливих колірних рішень. Кратність різу: 5 сантиметрів. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0364 |
| Артикул для відображення на сайті | RN0860TA-B-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 89 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 5.5 |
| Світловий потік | 490 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,68 ₴






