
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP20 4.8W 4000 5м (RV0860TA-A-NW)
106,56 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2789
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RV0860TA-A-NW Застосовується для основного, акцентного, контурного та декоративного освітлення у житлових і комерційних приміщеннях. Підходить для підсвітки інтер'єрів, меблів, вітрин, ніш, торгових зон, готелів, ресторанів, офісів та інших просторів. Характеристики: Напруга живлення: 12 В; Потужність: 4,8 ват/метр; Кількість світлодіодів: 60 штук/метр; Тип світлодіодів: 2835 SMD; Колірна температура: 4000К; Ширина стрічки: 8 міліметрів; Індекс передачі кольору CRI: RA> 80; Ступінь захисту: IP20; Термін служби: 36 000 годин; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2636 |
| Артикул для відображення на сайті | RV0860TA-A-NW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 113 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 4.8 |
| Світловий потік | 545 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Мінімальна(до 600Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106,56 ₴

