
LED стрічка RISHANG 60-2835-12V-IP20 12W 956Lm 6000K 5м (RN0060TA-A-PW)
88,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_308
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang Standart-серії RN0060TA-A-PW Застосовується в основному для підсвічування в інтер'єрі- закарнизне підсвічування, підсвічування ніш, натяжних стель, підсвічування полиць. Підходить для основного освітлення. Не має ні жовтого і блакитного відтінку. У стрічці використовується якісний двосторонній скотч 3M. Колір: холодний білий 6000К. Індекс передачі кольору: RA> 80. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0945 |
| Артикул для відображення на сайті | RN0060TA-A-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 80 Лм/Вт |
| Кратність різу | 50 мм |
| Напруга | 12V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.0 |
| Світловий потік | 956 |
| Світлодіодів | 60 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 88,80 ₴






