
LED стрічка RISHANG 192-2835-24V-IP20 18W 2275Lm 3000K 3м (RD00K2TC-A-T-WW)
426,24 ₴
- В наявності
- Код: 10_682
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD00K2TC-A-T-WW Застосовується для підсвічування в інтер'єрі. Має високу енергоефективність: 126 Лм/Вт. Послідовне підключення: 3 метри. Потрібно обов'язково використовувати тепловідвід. Індекс передачі кольору: RA> 90. Котушка: 3 метри. Відповідає стандартам: UL, CE, RoHS. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0834 |
| Артикул для відображення на сайті | RD00K2TC-A-T-WW |
| Довжина катушки | 3 м |
| Ефективність | 126 Лм/Вт |
| Кратність різу | 41.6 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 18.0 |
| Світловий потік | 2275 |
| Світлодіодів | 192 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,24 ₴


