
LED стрічка RISHANG 180-2835-24V-IP20 12W 1116Lm 4000K 10м (RL08J0TC-A-2-NW)
142,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 10_2961
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED стрічка RISHANG RL08J0TC-A-2-NW Професійна світлодіодна стрічка RISHANG серії RL Standart — це надійне рішення для якісної декоративної та функціональної підсвітки. Особливість серії RL – суцільна плата довжиною до 10 метрів без стикових спайок, що забезпечує рівномірне світіння по всій довжині. Відрізок до 10 м можна підключати до джерела живлення з одного боку без втрати яскравості. Стрічка виготовлена на гнучкій платі з мідними доріжками товщиною 2 унції, що гарантує стабільну роботу та довговічність. Використання світлодіодів CRI >90 забезпечує точну передачу кольорів, а колірна стабільність контролюється відповідно до MacAdam ≤5. Завдяки нейтральному білому світлу 4000К, стрічка чудово підходить для за карнизної декоративної підсвітки, підсвітки ніш, полиць, спальних кімнат, робочих зон кухні чи меблів (шафи, шафи-купе). Якісний двосторонній скотч 3M полегшує монтаж. Характеристики: Напруга живлення: 24V DC; Світловий потік: 1116 Лм/метр; Потужність: 12 Вт/метр; Потужність при підключенні 10м: 86 Вт/10 метрів; Колір світіння: 4000К; Ефективність: 93 Лм/Вт; Індекс передачі кольору: CRI >90; Кількість світлодіодів: 180 шт/метр; Крок різу: 33,3 міліметрів; Ширина плати: 8 міліметрів; Ступінь захисту: IP20; Монтаж: двосторонній скотч 3M; Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2840 |
| Артикул для відображення на сайті | RL08J0TC-A-2-NW |
| Довжина катушки | 10 м |
| Ефективність | 93 Лм/Вт |
| Кратність різу | 33.3 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 12.0 |
| Світловий потік | 1116 |
| Світлодіодів | 180 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,08 ₴


