
LED стрічка RISHANG 128-2835-24V-IP20 9,6W 1515Lm 3000K 5м (RV08C8TC-A-WW)
230,88 ₴
- В наявності
- Код: 10_2250
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RV08C8TC-A-WW Підходить для готелів, торгових центрів, як основне освітлення, непряме освітлення, контурне освітлення, декоративне освітлення. Колір: теплий білий 3000К. 3 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2142 |
| Артикул для відображення на сайті | RV08C8TC-A-WW |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 158 Лм/Вт |
| Кратність різу | 62.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 1515 |
| Світлодіодів | 128 шт./м |
| Яскравість | Яскрава (1200-2500Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,88 ₴



