
LED стрічка RISHANG 126-2014-24V-IP33 8.6W 750Lm 6500K 5м (RD04C6VC-W)
266,40 ₴
- В наявності
- Код: 10_940
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійна світлодіодна стрічка Rishang RD04C6VC-W Має ширину всього 4 міліметра, може використовуватися в вузьких профілях з посадковим місцем 6 міліметрів. За рахунок малої ширини можна робити тонше дзеркала з підсвічуванням. Збільшена щільність світлодіодів в порівнянні з стрічкою RD0498VC. Колір: холодний білий 6500К. Індекс передачі кольору: CRI> 90. 2 роки гарантії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rishang |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0851 |
| Артикул для відображення на сайті | RD04C6VC-W |
| Довжина катушки | 5 м |
| Ефективність | 87 Лм/Вт |
| Кратність різу | 55.5 мм |
| Напруга | 24V V |
| Одиниці виміру | м |
| Потужність | 8.6 |
| Світловий потік | 750 |
| Світлодіодів | 126 шт./м |
| Яскравість | Середня(600-1200Lm/m) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,40 ₴



